O nás

Celá myšlenka samoobslužných fitness center byla započata po covidové pandemii. Naskytla se nám možnost odkoupení částečně vybaveného a po Covidu uzavřeného fitness centra s dlouholetou tradicí v našem městě (Broumov). I přesto, že by se rozhodnutí mohlo zdát jasné, s ohledem na skutečnost, že jsme s manželkou nadšenci do fitness a dlouhé roky již různá fitness centra navštěvujeme, nebyli jsme o komerčním vedení fitness centra úplně přesvědčeni. Rozhodli jsme se proto udělat jednoduchý systém na čipy a čipové karty, který by fungoval pro naše známé a kamarády, aby nikdo nebyl vázán na otvírací dobu malého fitka.

Myšlenka zprvu banální a vlastně jedochuchá, včetně realizace a složitosti celého provedení se najednou začala rozrůstat. Postupně nás začali oslovovat další lidé, ať už dospělí, či studenti, že mají zájem navštěvovat naše fitko. A my jsme si řekli proč to nezkusit. Celé to vlastně fungovalo a zájem stále rostl. Napadlo nás proto, že v Polici nad Metuji také žádné fitko není a rozhodli jsme se začít aktivně hledat další prostory, kam bychom mohli směřovat své kroky. Když se nám naskytla možnost vytvořit něco zcela odlišného od Broumovského fitka v nově stavěném multi-sportovním areálu v Bukovici. Tuto šanci jsme vnímali jako příležitost zkusit udělat něco zcela nového a tak se taky stalo a díky tomu, že kolem sebe máme skvělé lidi, jsme mohli vytvořit finální podobu Bukovického fitka.

S otevřením Bukovického fitka jsme zavedli tzv. prostupnou permici, tedy měsíční členství použitelné na obě fitka. Postupem času jsme však zjistili, že aktuální jednoduchý a nesofistikovaný systém, který vyžaduje hodiny práce navíc, nám s narůstající klientelou nestačí a že bude potřeba vymyslet něco sofistikovanějšího. A to byl počátek zrodu myšlenky nové verze samoobslužného systému na QR kódy. Jak již bylo v úvodu zmíněno, jsme tzv. post covidové fitko, a v covidu lidé prokazovali své očkování nebo svůj certifikát QR kódy, úvaha byla tedy jasná – uděláme systém na QR kódy. Oslovili jsme tak společnost dkLAB, která se zabývá tvorbou webových stránek a optimalizací výrobních procesů ve firmách a zadali jim zakázku. Výsledek můžete posoudit sami.

Aktuálně jsme vytvořili individuální samoobslužný systém pro fitness centra, který je plně automatizovaný a neomezeně upravitelný. Díky tomuto systému nám nestojí již nic v cestě ve tvorbě dalších fitek a plnění si dospělého snu. Na závěr Vám můžeme slíbit, že se budeme aktivně snažit hledat nová místa pro nová fitka, ve kterých Vám budeme garantovat možnost prostupného členství a vy tak budete mít možnost za jeden poplatek navštěvovat další fitka v jiných městech.

Za tým B-Fit
Viktor a Dominika