Nápověda

Neregistrovaný zákazník

Každá osoba může na našich webových stránkách zakoupit jednorázový vstup do fitness center bez nutnosti provedení registrace. Pro zakoupení jednorázového vstupného je třeba na našich stránkách pouze vyplnit Váš email, jméno, příjmení a uhradit jednorázové vstupné. Po zakoupení jednorázového vstupného bez registrace si zaevidujeme Vaše údaje a při příští návštěvě můžete využít zrychleného vyplnění a zaplacení jednorázového vstupného a zároveň zaevidujeme Váš email, který můžete následně použít pro založení registrovaného účtu, kdy stačí vytvořit heslo a máte vytvořený Vás osobní účet včetně Vašeho unikátního QR kódu.

Jednorázové vstupné

Po zakoupení jednorázového vstupného Vám bude na Váš email zaslán QR pro VSTUP a VÝSTUP z fitness centra. Tento kód lze použít pro vstup do jakéhokoli našeho fitness centra. Pokud si členství zakoupíte ve fitness centru v Bukovici přímo na pokladně, bude Vám zaslán jak email s QR kódem, tak tak vytištěna účtenka s QR kódem. V případě online nákupu Vám bude zaslán QR kód pouze na mail. Pozor, QR kód lze pro vstup a výstup lze použít pouze jednou (QR kód je po použití deaktivován).

QR kód

Jedná se o vstupový kód sloužící pro VSTUP a VÝSTUP do a z našich fitness center. Při zakoupení jednorázového členství je vytvořen jednorázový QR kód, který se po VSTUPU a VÝSTUPU z fitness centra automaticky zneplatní a nelze jej dále použít.

QR kód registrovaného zákazníka je automaticky vytvořen a přidělen ke každému registrovanému zákazníkovi. Jedná se o unikátní QR kód každého jednotlivce a je vázán na jeho jméno. Tento kód po přihlášení do klientské sekce na úvodní stránce svého profilu pod tlačítkem „Souhrn“. Je zakázáno tento kód využívat jinou osobou, než registrovaným zákazníkem vedeným v účtu. Pokud bude zjištěno porušení tohoto pravidla, bude toto porušení řešeno trvalým zrušením účtu bez náhrady a zákazem vstupu do fitness center pro obě osoby (tedy osobu, která vlastní účet, tak i pro osobu, který zneužila cizího účtu). Pokud by byl přístup k účtu odcizen, je každý registrovaný zákazník povinen okamžitě kontaktovat vedení fitness center na mail info@bfticlub.cz.

 

Registrovaný zákazník

Pro využití výhod našeho členství a případně pro možnost zakoupení členství na více dní je třeba provést registraci na našich webových stránkách. Neregistrovaný zákazník je oprávněn zakoupit pouze jednorázové vstupné. Naopak registrovaný zákazník může zakoupit jak vícedenní členství tak i jednorázové vstupné. Registrovaný zákazník je povinen uvést základní údaje o své osobě, které jsou chráněny viz. Ochrana osobních údajů. Tyto údaje zpracováváme a používáme pro potřeby fungovaní našeho systému a správného nastavení našich služeb. Klasický zákazník (bez studentské slevy nebo bez přiřazení do speciální skupiny) může automaticky po provedení registrace zakoupit své členství a vstoupit do fitness centra. Student může zlevněné studentské členství zakoupit až po provedení ověření ze strany administrátora nebo obsluhy fitness centra.  

Student

Každému registrovanému zákazníkovi je automaticky zobrazen ceník pouze pro dospělé, studentské zvýhodněné členství lze zakoupit až po doložení dokladu o studiu buď na email info@bfitclub.cz nebo předložením dokladu obsluze ve fitness centru s obsluhou. Po doložení dokladu bude registrovaný zákaznický účet aktivován jako studentský a zákazník následně bude mít možnost zakoupit své studentské členství bez nutnosti dalšího dokládání dokladu o studiu. 

Zákaznické skupiny

Samoobslužný systém je navržen tak, aby se v něm dali jednotliví zákazníci přiřazovat do specifických skupin, které mají vyjednané individuální podmínky. Jedná se například o členy Artamon klubu v Bukovici. Tito členové budou po klasické registraci převedeni do zákaznické skupiny buď obsluhou fitness centra nebo administrátorem webu po zaslání požadavku na přeřazení do skupiny na email info@bfitclub.cz. Ceník určený zákaznické skupině bude zákazníkovi zobrazen až po jeho přeřazení do konkrétní skupiny. Klasický zákazník má ceník běžný, který se zobrazuje od okamžiku registrace.

Faktura

Po zakoupení členství buď online elektronickou platební metodou přes comgate, nebo hotově s dokladem Vám bude automaticky zaslána faktura za naše služby na Váš email. Faktura bude kdykoli zpětně k dohledání ve vaší klientské sekci v záložce "Přehled objednávek".

Dárkové poukazy

V případě uplatnění dárkového poukazu lze tento poukaz uplatnit buď přímo prostřednictvím kódu dárkového poukazu po vytvoření objednávky před provedením platby na našem webu. Nebo lze dárkové poukazy uplatnit na recepci fitness centra v Bukovici, kde lze uplatnit i dárkové poukazy bez kódu (starší vydané dárkové poukazy před nasazením nového systému). Pozor, pokud vytvoříte objednávku a použijete jednorázový kód dárkového poukazu, nelze jej použít znovu. V případě komplikací kontaktujte administrátora webu na info@bfitclub.cz.

Slevové kupóny

V případě uplatnění slevového kupónu lze tento kupón uplatnit buď přímo prostřednictvím kódu kupónu po vytvoření objednávky před provedením platby na našem webu. Nebo lze slevové kupóny uplatnit na recepci fitness centra v Bukovici. Pozor, pokud vytvoříte objednávku a použijete jednorázový kód, nelze jej použít znovu.

Osoba mladší 15 let

Osoba mladší 15 let může do fitness centra vstupovat pouze s doprovodem osoby starší 18 let a pokud tato doprovázející osoba není zároveň zákonným zástupcem osoby mladší 15 let, musí osoba mladší 15 let předložit Souhlas zákonného zástupce nezletilého se vstupem nezletilého na sportoviště https://www.bfitclub.cz/vstup-pod-15-let. Vedení fitness centra výslovně nedoporučuje vstup do fitness centra osobám mladším 13 let, a to i za předpokladu splnění shora uvedených podmínek.

Souhlas zákonného zástupce nezletilého se vstupem nezletilého na sportoviště

Dokument zaslaný automaticky na mail při registraci osoby mladší 15 let do systému bfitclub.cz.

Bez předložení souhlasu zákonného zástupce nezletilého se vstupem nezletilého na sportoviště na recepci fitness centra v Bukovici nebo bez zaslání vyplněného souhlasu podepsaného zákonným zástupcem na email info@bfitclub.cz je vstup osobě mladší 15 let do fitness center ZAKÁZÁN.

Výkony

Samoobslužný systém nabízí možnost každému registrovanému zákazníkovi si zaznamenávat své výkony ve své osobní sekci záložka "Výkony". Je na každém, jestli se chce se svými výkony zároveň podělit s ostatními, nebo zda si je bude zaznamenávat jen pro své osobní potřeby. Proto jsme vytvořili možnost sdílet své výkony prostřednictvím promítání na obrazovkách v každém fitness centru (tuto funkcionalitu připravujeme).

Aktuálně v posilovnách

Samoobslužný systém zaznamenává vstupy a výstupy každého jednotlivého návštěvníka. Toto je zobrazováno na webových stránkách pro každé jednotlivé fitness centrum zvlášť. Každý návštěvník tak může nahlédnout, kolik se aktuálně nachází lidí ve fitness centru. Tento údaj je pouze informativní.

Vstupy a výstupy

Každý návštěvník fitness center je povinen, a to i ve fitness centru s recepcí, si načíst svůj QR kód při vstupu do fitness centra a také při svém odchodu. Tyto načtení QR kódu evidujeme v našem systému a zobrazujeme na našich webových stránkách aktuální vytíženost našich fitness center. S ohledem na ochranu osobních údajů zobrazujeme pouze číselný údaj počtu aktuálně cvičících návštěvníků. Žádné další údaje o návštěvnících zveřejňovány nejsou. Jak zpracováváme osobní údaje naleznete zde: https://www.bfitclub.cz/zasady-ochrany-osobnich-udaju.